Centrum Kształcenia Zawodowego

"Wiedza bez praktyki jest jak okręt na suchym lądzie"

mgr inż. Mateusz Nowak

m.nowak@ckz-ns.edu.pl

Doświadczenie zawodowe:

Nauczyciel stażysta  przedmiotów zawodowych w zakresie przedmiotów mechanicznych oraz mechatronicznych. Z Centrum Kształcenia Zawodowego związany od roku 2020.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w prywatnym sektorze automotive.

Wykształcenie:

Jest absolwentem Mechatroniki Pojazdów Samochodowych  w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu oraz Mechatroniki w Systemach Produkcji w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu. Ukończył również studia podyplomowe Ekspertyza wypadku drogowego na Politechnice Krakowskiej oraz „Przygotowanie pedagogiczne do wykonywania zawodu nauczyciela” w Wyższej Szkole Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Certyfikaty, kursy, uprawnienia:

Ukończył specjalistyczne kursy  kwalifikacyjne z zakresu: modelowanie CFD i tworzenie siatek, symulacja wytrzymałościowa, przepływowa i cieplna w ujęciu 3D. Posiada również certyfikaty: przygotowanie pedagogiczne dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu oraz System języka migowego – podstawowa znajomość.

Prywatnie:

Interesuje się zagadnieniami diagnostyki powypadkowej pojazdów oraz historią XX wieku.  Click to listen highlighted text!