Centrum Kształcenia Zawodowego

"Wiedza bez praktyki jest jak okręt na suchym lądzie"

mgr inż. MARIUSZ NAWROCKI

m.nawrocki@ckz-ns.edu.pl

Doświadczenie zawodowe:

 Nauczyciel kontraktowy przedmiotów zawodowych w zakresie elektroniki, mechatroniki, automatyki i mechaniki. Z Centrum Kształcenia Zawodowego związany od roku 2018.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w przemyśle na stanowisku operatora obrabiarek sterowanych numerycznie w Meble Bugajski.

Wykształcenie:

Jest absolwentem Mechatroniki Pojazdów Samochodowych w PWSZ w Nowym Sączu   oraz Zarządzanie i  Inżynieria Produkcji w PWSZ w Nowym Sączu   . Ukończył również studia podyplomowe w zakresie Przygotowania Pedagogicznego w PWSZ w Nowym Sączu, oraz Mechatronika w Edukacji na AGH w Krakowie.

Certyfikaty, kursy, uprawnienia:

Ukończył specjalistyczne kursy w zakresie: Zaświadczenie ukończenia kursu ORE. Posiada uprawnienia: instalatora instalacji i sieci elektroenergetycznych (SEP). Posiada również certyfikaty: Certyfikat: Szkolenie z pomp ciepła i kolektorów słonecznych firma Hewalex , Certyfikaty: ECDL-a(Excel, Power Point, Bazy Danych)poziom zaawansowany , Certyfikat: ECDL-CAD(Auto-Cad 2D)poziom zaawansowany, Certyfikaty: LCN(Automatyka inteligentnych budynków)poziom podstawowy i zaawansowany oraz Certyfikat: Catia V5 modelowanie symulacyjne, Certyfikat: Inventor.

Prywatnie:

Mam pozytywną energię. Jestem otwarty na nowe wyzwania. Click to listen highlighted text!