Centrum Kształcenia Zawodowego

"Wiedza bez praktyki jest jak okręt na suchym lądzie"

mgr inż. TADEUSZ KOZAK

t.kozak@ckp-ns.edu.pl

Doświadczenie zawodowe:

Nauczyciel dyplomowany przedmiotów zawodowych w zakresie elektroniki, teleinformatyki, elektrotechniki i mechatroniki. Z Centrum Kształcenia Zawodowego związany od roku 2009.

Doświadczenie zawodowe zdobywał w przemyśle na stanowisku specjalista ds. liniowych i stacyjnych w Telbeskid  Sp. z o.o. Pełni funkcję egzaminatora egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie technik automatyk, technik elektronik, technik elektryk,  technik teleinformatyk, technik mechatronik, monter mechatronik.

Wykształcenie:

Jest absolwentem Wydziału Elektrycznego Politechniki Krakowskiej. Ukończył również studia podyplomowe w zakresie Nowoczesne Systemy Teleinformatyczne na AGH, oraz Mechatronika dla Nauczycieli w PWSZ.

Certyfikaty, kursy, uprawnienia:

Ukończył specjalistyczne kursy w zakresie: okablowania strukturalnego, inteligentnych budynków, programowania sterowników logicznych Siemens Simatic, projektowania rozdzielnic elektrycznych EDS. Posiada uprawnienia: instalatora instalacji i sieci elektroenergetycznych (SEP).Click to listen highlighted text!