.:: Centrum Kształcenia Zawodowego w Nowym Sączu :: Konsultacje nauczycieli ::.

Centrum Kształcenia Zawodowego

"Wiedza bez praktyki jest jak okręt na suchym lądzie"

Konsultacje nauczycieli

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin konsultacji

Forma kontaktu

Aleksander Marek

Poniedziałek

10.00 – 11.00

m.aleksander@ckz-ns.edu.pl

Adamczyk Jarosław

Wtorek 

11.00 – 12.00

adamczyk.jar@gmail.com

Bogusz Mateusz

Wtorek

9.00 – 10.00

m.bogusz@ckp-ns.edu.pl

Borusiewicz Marcin

Czwartek

17.00 – 18.00

m.borusiewicz@ckp-ns.edu.pl

Górka Kazimierz

Środa

9.00 – 10.00

k.gorka@ckp-ns.edu.pl

Janisz Karina

Czwartek

9.00 – 10.00

k.janisz@ckp-ns.edu.pl

Janisz Przemysław

Środa

9.00 – 10.00

p.janisz@ckp-ns.edu.pl

Kantor Tadeusz

Czwartek – 26.03, 02.04 – 12.00 – 13.00

t.kantor@ckp-ns.edu.pl

Kotlarski Dawid

Poniedziałek

16.00 – 17.00

d.kotlarski@ckp-ns.edu.pl

Kozak Tadeusz

Poniedziałek, wtorek, środa 

8.00 – 15.00

t.kozak@ckp-ns.edu.pl,

Kozłowski Bogdan

Piątek

9.00 – 10.00

b.kozlowski@ckp-ns.edu.pl

Leja Bartosz

Poniedziałek, piątek

12.00 – 13.00

skype live:.cid.ddb90aa96cd86b0e

komunikator slack ckzgroup.slack.com Email: b.leja@ckp-ns.edu.pl

Leja Tomasz

Wtorek

9.00 – 10.00

zpkzszkola@gmail.com

Lorek Mateusz

Czwartek

9.00 – 10.00

m.lorek@ckp-ns.edu.pl

Ledziński Grzegorz

Piątek

12.00 – 13.00

zdalnenauczaniezss@gmail.com

Mokrzycki Piotr

Poniedziałek

9.00 – 10.00

p.mokrzycki@ckp-ns.edu.pl

Mordarski Michał

Czwartek

9.00 – 10.00

m.mordarski@ckp-ns.edu.pl

Nawrocki Mariusz

Środa

8.00 – 9.00

m.nawrocki@ckp-ns.edu.pl

Niemczak Adam

Poniedziałek

9.00 – 10.00

a.niemczak@ckp-ns.edu.pl

Radzik Michał

Piątek

08.45 – 09.45

m.radzik@ckp-ns.edu.pl

Skowroński Zdzisław

Poniedziałek

12.00 – 13.00

z.skowronski@ckp-ns.edu.pl

Słyś Wiesław

Wtorek

8.00 – 9.00

Skype : wiesiek_s60, mail : w.slys@ckp-ns.edu.pl.

Smajdor Zbigniew

Poniedziałek

12.00 – 13.00

z.smajdor@ckp-ns.edu.pl

Spyrka Mariusz

czwartek 

10.00 – 11.00

m.spyrka@ckp-ns.edu.pl

Sromek Michał

Wtorek

8.00 – 9.00

609 249 487

Sułkowski Krzysztof

Poniedziałek

11.00 – 12.00

512 656 015

 

 

Szlęk Marcin

Środa

10.30 – 11.30

cangiszlek@gmail.com

Tabak Robert

Czwartek

9.00 – 10.00

r.tabak@ckp-ns.edu.pl

Włodarz Stanisław

Piątek

8.00 – 9.00

s.wlodarz@ckp-ns.edu.pl

Wójcik Józef

Środa

13.00 – 14.00

j.wojcik@ckp-ns.edu.pl

Ziemba Marek

Środa

11.00 – 12.00

m.ziemba@ckp-ns.edu.pl

Żabiński Marek

Piątek

11.00 – 12.00

m.zabinski@ckp-ns.edu.pl